Kaip pirkti

Norėdami pirkti prekes www.brandfashion.lt, išsirinkite jas iš katalogo, spauskite mygtuką "Į krepšelį". Taip jas įdėsite į virtualų Jūsų prekių krepšelį. Surinkus norimas prekes, spauskite "Pirkti". Apmokėti už prekes ir pateikti galutinį užsakymą galėsite tik užsiregistravę mūsų sistemoje. Minimali užsakymo suma yra 50 Lt.

 

Registracija

Norėdami registruotis www.brandfashion.lt sistemoje, tai galite padaryti Jums patogiu metu: išsirinkus prekių krepšelį arba iš karto, apsilankius puslapyje ir paspaudus nuorodą "Prisijungti". Tuomet reikia įvesti elektroninio pašto adresą ir spausti mygtuką "Registruotis". Įveskite duomenis į laukelius, * pažymėti laukeliai – būtina informacija, be kurios negalėsime registruoti Jūsų www.brandfashion.lt sistemoje. Patikrinkite ar suvesta informacija teisinga ir spauskite “Registruotis”. Sėkmingos registracijos atveju sistema Jus nukreips į Jūsų profilio puslapį, iš kurio galėsite valdyti savo pristatymo adresus, asmeninius duomenis bei nustatymus.  

Jei iškiltų klausimų ar problemų, parašykite į žinutę apačioje dešinėje, el. paštu info@brandfashion.lt arba skambinkite telefonu 861933956.